Looduslik Eesti kosmeetika, mis paneb sind tõeliselt hästi tundma!

Nurme elustiil väärtustab kehalist ja hingelist rahulolu ning loodusega kooskõlas elamist. Õnneliku ja aktiivse elu juures on kõige olulisem oma keha kuulamine. Hea tervis saab suuresti alguse enda hellitamisest, naermisest ja elu nautimisest! Just kõike seda Nurme toodete näol ka kõikidele inimestele pakutakse.

Nurme ei tee kompromisse koostisosade ja kvaliteedi osas. Iga seep, kreem, šampoon, õli – kõik tooted kaubavalikus on hoolega valmistatud, kasutades vaid parimaid tooraineid. Lisaks kodumaistele nurmetaimedele on meie toodetes ka väärtuslikud õlitaimed, mis aitavad nahal ja juustel üle elada karmi talve. Meie kliimas avokaadod, oliivid, kookosed ja sheapähklid kahjuks ei kasva.

Nurme kätte võid usaldada kogu oma pere juustest varvasteni. Nurmega võid koos minna sauna või nautida lõõgastavat vanni. Nurme on arvestanud nii emade ja isadega kui mõelnud ka pere kõige pisemate peale. Erinevatel toodetel on erinev iseloom. On ju ka iga lill omanäoline ja isepäine. On unistavalt hella kummelit, jõulist kadakat, romantilist lavendlit ja pöörast kookost. Kõik õrnalt, mahedalt, puhtalt ja leebelt – vaid niipalju, et hellitada nahka ja meeli.

Nurme lubab:

  • Oleme 100% Loomkatsete Vastu
  • Meie Tooted On Ausalt 100% Looduslikud
  • Usume Lihtsusesse Ja Looduse Headusesse
  • Aitame Sul Olla Hea Enda Ja Looduse Vastu

Näitan kõiki 3 tulemust