Siit leiad meie sõprade ja partnerite e-poed, mida me julgelt soovitame. Nende poodide taga on inimesed, kes teevad asja hingega. Ning vähemalt sama oluline on see, et nendes e-poodides pakutavad tooted on väga hea kvaliteediga ning tulevad Eesti ja Euroopa väikestelt brändidelt.

Saapavabrik - Suur valik Eesti tootja Samelini saapaid. Näiteks on valikus populaarsed M77 sõjaväesaapad, mida kannavad mitmed NATO armee sõdurid ja jätkusuutlikest materjalidest toodetud vegan saapad KIRA, mis rõõmustavad nii sinu jalgu kui loodust. Meie tiimiliikme Kata garderoobist leiab need burgundia toonis matkasaapad ilma milleta ta sügisest kevadeni kodust väljuma ei nõustu. Kata seal of approval! ✔

Ehtevabrik on pood on sulle, kui sind huvitavad erilised ehted. Lisaks Eesti disainile on Ehtevabriku valikus ka ägedaid välismaiseid brände, mida teistes Eesti e-poodides ei müüda. Taaskasutuse fännidena on Kingid Mehele lemmikud Hiinast pärit, kuid Soomes elava ehtedisaineri Jing Wangi brändi Upcycle with Jing ümbertöödeldud plastpudelitest valmistatud Floral Moon kõrvarõngad.

Kotivabrik on Eesti kõige suurem kotipood ning kõik, kellel on nõrkus kottide vastu, peaksid sellest e-poest eemale hoidma. Näiteks on meie tiimiliikmel Katal plaan suvel kontsertitel käimiseks soetada see stiilne ja multifunktsionaalne Gerda Retteri vöökott

Studio Absurd – Olete te kunagi üldse nii sürri e-poodi näinud? Isegi kui sa midagi ei osta, siis vaata kindlasti üle. Lisaks täiesti absurdsete, kuid relatable tekstiga pusadele ja t-särkidele leiab e-poest omanäolisi ehteid, kotte, mütse ja muud põnevat, näiteks on meie lemmik sürr toode Släp! Sticker Van - jep, see absurdne e-pood müüb ka ühte kleepsudega kaunistatud väikebussi. Kes ees, see mees!

Kickin' Boots on rahvusvahelist saapapood, kust leiad suure valiku Samelini saapaid, sh ka legendaarsed M77-d. Ehk kui sul on mõni välismaa sõber, kes tahab Samelini saapaid tellida, siis see on koht.

Nordicbags – Ingliskeelne kotipood, mis müüb seljakottekäekotterahakotte ja militaarkotte ning enamik neist on seejuures käsitöö.

Taktikamaailm – Militaarvarustusele keskenduv e-pood, mille valikust leiad lisaks ka matkavarustust.

Saunatark.ee - Oled otsimas kvaliteetseid saunatarvikuid? Või hoopis hubaseid aksessuaare, mis muudavad su saunakogemuse veelgi meeldivamaks? Saunatarga valikusse kuuluvad ainult tõeliselt head ja soovitamist väärt tooted.

Hertwill abil saad laiendada oma e-poe tootevalikut 15 minutiga. Hertwill pakub suurt valikut Euroopa väiksemate brändide tooteid, mille saad oma e-poodi lisada mõne klikiga. Kõik tooted on saadaval dropshippinguga ehk oma ladu e-poel vaja ei lähe.